piątek, 22 lutego 2008

Strzelamy ;)

Ustrzeliły mnie jednoczesnie: komarka, qoopka i agatek. Ogólnie rzecz biorąc nie znoszę łańcuszków z kilku różnych powodów, ale ta zabawa mi się spodobała.

regułami są:
1. podać linkę do osoby, która nas ”ustrzeliła”
2. zacytować na swoim blogu reguły zabawy
3. wpisać 6 nieważnych, śmiesznych rzeczy na swój temat
4. „strzelić” do następnych 6 osób
5. uprzedzić wybrane osoby wpisując post na ich blogu

1. często siedzę przed komputerem zupełnie bezcelowo przeglądając zdjęcia znajomych na gronie
2. jestem maniakiem czekolady- znam smak każdej milki, która kiedykolwiek była w Polsce i smak wielu milek (i milkowych slodyczy) ktore sa za granica oraz kawy
3. mam skrócone mięśnie czworogłowe ud i nie umiem dotknąć piętami do pośladków.
4. nie lubię kilka razy oglądać tego samego filmu czy czytać tej samej książki, ale mogę wiecznie słuchac ulubionych piosenek (głównie muzyki filmowej z amelii czy piratow z karaibow, a takze sciezki dzwiekowej z mojej ulubionej pocahontas)
5. od kilku lat sama obcinam sobie włosy mając przy tym sporo zabawy
6. jestem okropnym leniem i nie umiem sie nigdy zebrac w sobie zeby cos zrobic. dlatego ostatnio nie ma nowej notki, chociaz w komputerze siedza juz zdjecia wypiekow

teraz strzelam do: skoraczek (pudlo:P), arabeski, aleksandry, błahostki, agusię, liskę, lullu

Nie wiem jakim cudem spudlowalam do skoraczek, chyba za bardzo szukalam blogow ktore jeszcze się nie bawily. dlatego wyzej jest 7 blogow podanych. ;)

1 komentarz:

Łasuch w kuchni pisze...

Sorry Winnetou, ale pudło ;-)
Po pierwsze już dość dawno utrzeliła mnie Komarka z Every cake you bake. Po drugie nie uprzedziłaś mnie o strzelaninie poprzez wstawienie komentarza na moim blogu, więc gdybym Cię nie odwiedziła w moim codziennym przeglądzie blogów jedzeniowych to nawet nie wiedziałabym, że do mnie strzelałaś.